10 вересня 2018 року трудовий колектив ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» обрав нового Голову профспілкового комітету Олену Руменкову

10 вересня 2018 року трудовий колектив ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на профспілковій конференції обрав нового Голову профспілкового комітету Первинної профспілкової організації ПСПЕ ТОВ «ЛЕО».

Довіру захищати права працівників одноголосно надано Руменковій Олені Олегівні.

За плечима нового профспілкового лідера дванадцятирічний стаж роботи на підприємстві, успішний досвід головування найчисленнішою цеховою профспілковою ланкою, членство в профкомі та президії профкому профорганізації ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

Голова Професійної спілки працівників енергетичної галузі Наталія Лапигіна в своєму виступі на конференції охарактеризувала Олену Олегівну, як досвідчену, ініціативну та сміливу людину, яка здатна розуміти і вирішувати проблеми трудового колективу. В свою чергу новообрана голова профкому запевнила присутніх, що докладе всіх зусиль для поліпшення складної ситуації, в якій опинився трудовий колектив ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

Присутні на конференції привітали Руменкову Олену Олегівну з вступом на посаду голови профкому та побажали їй подальших успіхів в нелегкій справі!