Працівникам відокремлених підрозділів ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з 1 жовтня на 15% підвищено заробітну плату.

Працівникам відокремлених підрозділів ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з 1 жовтня на 15% підвищено заробітну плату. Відповідний наказ підписав Голова правління компанії Михайло Ільницький, у зв’язку з переглядом Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, структури та рівня тарифів на передачу та постачання електроенергії в частині статей «Витрати на оплату праці» та «Відрахування на соціальні заходи».

«Це не єдине підвищення заробітної плати для персоналу, плануємо наступне збільшення в січні-лютому 2019 року», — зазначив він.

Наразі на підприємствах електроенергетики персонал висловлює своє незадоволення тим, що оплата їхньої праці низька і не відповідає навіть середній заробітній платі штатного працівника по промисловості України.

За збільшення оплати праці працівникам енергопостачальних компаній бореться Профспілка працівників енергетичної галузі. Голова ПСПЕ Наталія Лапигіна неодноразово брала участь у відкритому обговоренні проектів постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл та постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці (далі – ФОП) та вносила свої пропозиції з приводу необхідності підвищення заробітної плати персоналу.

Голова профспілки підкреслювала, що запропонований НКРЕКП, рівень зростання ФОП з 1 жовтня 2018 року (на 9,9 % в середньому по всіх енергопостачальних компаніях України) – на сьогодні недостатній для вирішення найгострішої проблеми енергопостачальників – плинності висококваліфікованих кадрів. Тому Професійна спілка працівників енергетичної галузі надалі відстоюватиме право виробничого персоналу енергокомпаній отримувати гідну заробітну плату за свою кваліфіковану працю.