День захисту дітей у «Чернігівобленерго». Насичена розважальна програма, смаколики від пекарів і корисні поради від поліцейських, рятувальників та енергетиків!

У перших літній день школярів зарядили справжньою енергією життя. Адміністрація та профспілковий комітет ПАТ «Чернігівобленерго» запросили дітей енергетиків Чернігівщини та дітей учасників бойових дій на захоплююче і пізнавальне свято.

Хлібом-сіллю зустрічали малечу на Чернігівському хлібокомбінаті № 2. Маленькі гості на власні очі змогли побачити весь процес виробництва хліба – від замішування до випікання та переконатися, що для цього потрібна електрична енергія, всі ці процеси нерозривно пов’язані. Тут на школяриків очікували приємні сюрпризи. Їх частували виробами та смачними подарунками.

 

Програма святкування була насиченою. Малеча змогла не просто ознайомитися з правилами безпеки дорожнього руху та дізнатися, як поводити себе в екстремальних ситуаціях, а й посидіти за кермом поліцейського автомобіля і навіть загасити пожежу. Перевтілитися у поліцейських та пожежних дітлахам допомогли патрульна поліція та інспектори МНС.

Пізнавальну естафету перейняли спеціалісти Навчально-курсового комбінату. Провели заняття з правил електробезпеки навколо енергооб’єктів та у побуті. Школярі дізналися, як надавати першу медичну допомогу при враженні електричним струмом. Після чого задоволені та щасливі дітлахи вишикувалися у чергу за смаколиками.

 

Традиційно на День захисту дітей в «Чернігівобленерго» готують для дітей працівників компанії різні за тематикою, цікаві ствяткові заходи, з безліччю сюрпризів та подарунків. Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач переконаний: «Сьогоднішнє свято – Міжнародний день захисту дітей, повинне бути в наших серцях завжди. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його сьогодення і майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Хочу, щоб наші діти впевнено дивилися в майбутнє і жили в мирній країні»