Гідні подарунки від адміністрації та профспілки ПАТ «Чернігівобленерго» для переможців конкурсу профмайстерності, як стимул для професійного зростання

У ПАТ «Чернігівобленерго» відбувся фінал конкурсу професійної майстерності серед бригад мережних дільниць.
Конкурс профмайстерності, який проводиться за підтримки адміністрації та профспілкового комітету, сприяє вдосконаленню фахових навиків персоналу, підвищенню їх кваліфікації та культури безпеки на виробництві.

28 вересня 2018 на навчально-тренувальному полігоні у Чернігові зустрілися 6 найсильніших бригад ОВБ – переможці відбірних етапів змагань, а саме представники Чернігівських міських електромереж, Бахмацького, Варвинського, Ніжинського, Ріпкинського, Семенівського РЕМ.

Регламент конкурсних випробувань передбачав практичну та теоретичну частини: монтаж відгалуження до вводу в будівлю із застосуванням самоутримних ізольованих проводів, звільнення потерпілого від дії електричного струму, оцінка знань персоналу нормативних документів (охорона праці, технологія робіт, пожежна безпека).

Стимулом для перемоги був новенький автомобіль, ключі від якого мала б отримати бригада, яка зайняла перше місце – Чернігівські міські електромережі. Лише три сотих бали віддалили від головного трофею Бахмацький РЕМ, який посів 2 місце. Третє місце здобула бригада Ніжинського РЕМ.

Чернігівські електромонтери святкували перемогу. Втім було чому порадіти і бахмачанам. Адже, за рішенням Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького, бригадний автомобіль поїхав до Бахмацького РЕМ.

Натомість за свої високі результати у змаганнях Чернігівські міські електромережі найближчим часом отримують спеціалізований сучасний автотранспорт. Всі призери змагань отримують також персональну грошову виногороду.

Приємним сюрпризом від Первинної профспілкової організації Професійної спілки працівників енергетичної галузі стало нагородження кращого за професією. Ним став – електромонтер бригади Чернігівських міських електромереж Михайло Король, який отримав унікальну поїздку – осінній тижневий спа-тур на двох по термальним джерелам Закарпаття. Михайло Король продемонстрував 100% результат на етапі – оцінка знань персоналу у тестовому режимі та надання першої домедичної допомоги.

Михайло Король, працює в Чернігівських міських електромережах з 2007 року. Має вищу освіту. Зараз він електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв. В конкурсах профмайстерності бере участь не в перший раз. В складі бригади ЧнМЕМ в 2017 та 2016 роках, займали другі місця в змаганнях. За словами колег, людина він скромна, справжній фахівець своєї справи, енергетик за покликанням душі. Одружений, виховує двох дітей дошкільного віку. У вільний час займається риболовлею та полюванням.

Подарунок від профспілки став приємним сюрпризом. Як зазначила Голова профкому ППО ПСПЕ ПАТ «Чернігівобленерго» Вікторія Гончарова, від роботи технічного персоналу залежить якість, безперебійність та надійність енергопостачання споживачів Чернігівщини. «Робота електромонтера досить стресова.

Вона небезпечна для здоров’я і життя людини. Представник даної професії повинен бути готовий прийняти обдумане рішення, якщо виникає непередбачена ситуація. При високому навантаженні на електромонтерів та невеликій зарплаті, в них не завжди є вільний час та фінансова можливість на змістовний відпочинок. Маємо надію, що подорож до Закарпаття дозволить нашому кращому фахівцю відчути життя по іншому, без напруги, без навантаження та з користю для здоров‘я», – підкреслила профспілковий лідер.

Крім того, колектив Чернігівських міських електромереж від профспілки отримав екскурсійну поїздку 6 жовтня 2018 до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» та Тростянецького дендропарку.

Сьогодні професія електромонтера затребувана, однак через недостатній рівень заробітної плати в енергопостачальних компаніях, працівники або змінюють свій фах, або їдуть працювати за кордон. Тому для профспілки важливим є збереження кваліфікованого виробничого персоналу на підприємствах Товариства, забезпечення гідних умов праці та заробітної плати працівників.

Організація і проведення Конкурсів профмайстерності – важливий елемент політики соціальної відповідальності, зміцнення довіри, формування традицій безпеки на виробництві та фундамент зміцнення корпоративної культури ПАТ «Чернігівобленерго».