Енергетики підтримали традицію та вдяглись у вишиванки

Всесвітній день вишиванки за традицією відзначають у третій четвер травня. Зараз важко уявити, та історія свята розпочалася з ідеї кількох чернівецьких студентів. День вишиванки – поки ще відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. За останні роки свято набуло неймовірних масштабів. Зараз вишиванка – це вже не просто одяг, а символ української нескореності та свободи.

У День вишиванки, 17 травня, працівники «Чернігівобленерго» та вбралися у національний вишитий одяг. До речі, для енергетиків Чернігівщини щоп’ятниці вишиванка стає робочий вбранням. Таку традицію ще у 2015 році започаткував Голова правління компанії Володимир Ткач «Вишиванка – це унікальний символ, який об’єднує нас – українців. Всі ми різні за політичними та релігійними поглядами, за мовною ознакою, однак для кожного з нас вишиванка є проявом патріотизму, вірності традиціям та символом нескореного духу. Нині це свято як ніколи актуальне, адже в нелегкий для України час відчуття єдності допомагає нам здолати усі перешкоди», – переконаний Володимир Ткач.

«Вітаємо всіх, хто приєднався до свята, яке зберігає й популяризує споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. З того моменту, як вишиванка стала мегапопулярною серед працівників Товариства «Чернігівобленерго» – членів Профспілки працівників енергетичної галузі, різноманіття її фасонів, орнаментів вражає. Сорочки, сукні та навіть костюми оздоблені вишитим орнаментом. Комусь вона дісталась від рідних, дехто вже вишив своїми руками. Своїми фото члени Профспілки працівників енергетичної галузі активно діляться у соцмережах, популяризують українську культуру на теренах Чернігівщини», – зазначила Голова профкому первинної профспілкової організації Професійної спілки працівників енергетичної галузі ПАТ «Чернігівобленерго» Вікторія Гончарова.


Працівники охоче підтримали ініціативу Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Ткача і не тільки у святковий день вдягають вишиті сорочки та сукні. Візитівка компанії – вишиванка з чернігівським орнаментом та логотипом підприємства. У цьому вбранні на різноманітних всеукраїнських заходах та ділових зустрічах енергетики підкреслюють свою приналежність до компанії, в якій працюють.

В своїх найкращих вишиванках прийшли на роботу всі енергетики Чернігівщини, аби долучитися до цього яскравого і патріотичного свята!