Кроками до перемоги!

Голова професійної спілки працівників енергетичної галузі Наталія Лапигіна разом зі спеціалістами та керівниками ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» довели право працівників постраждалих на виробництві на гарантовану державну допомогу і домоглися прийняття нової редакції «Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» (далі – Порядок). Порядок затверджений Правлінням Фонду соціального страхування України 12 грудня 2018 року і вступив в дію з моменту підписання.

Нагадаємо, що енергетикам ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», які постраждали від вибухів мін і снарядів під час виконання своїх професійних обов’язків на підконтрольній державній владі України території ще у 2014-2015 роках, а також тим хто зазнав шкоди у наслідок нещасного випадку на виробництві за роки АТО, було відмовлено Фондом соціального страхування у виплаті матеріальної допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Відповідно до затвердженої редакції Порядку постраждалі можуть надавати документи безпосередньо до відповідного відділення Фонду соціального страхування за місцем проживання (реєстрації) та отримати довгоочікувані виплати по лікарняним вже до кінця січня 2019 року. Саме так керівництво Фонду соціального страхування України запевнило Профспілку.