ЛУГАНСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ВІДЗНАЧИЛА НАГОРОДАМИ ДОПОМОГУ ВІД ДРУЖНІХ ОБЛЕНЕРГО

З нагоди Дня енергетика-2018 Луганська обласна військово-цивільна адміністрація прийняла рішення нагородити керівництво енергопостачальних підприємств України, що вже протягом 4 років постійно допомагають луганським енергетикам.

ПАТ “Чернігівобленерго”, ПрАТ “ПЕЕМ “Центральна енергетична компанія”, ПАТ “Полтаваобленерго”, ПАТ “Сумиобленерго”, ПАТ “Вінницяобленерго”, – завжди пам’ятали про ЛЕО та підтримували наш трудовий колектив.

Тож, представники керівництва цих обленерго найближчим часом отримають почесні відзнаки ЛугОВЦА “За розвиток регіону”, якими відзначено їх високий професіоналізм, активну громадянську позицію, значний особистий внесок у підтримку енергетичної безпеки області.

В свою чергу, користуючись такою чудовою нагодою, Луганське енергетичне об’єднання та його працівники хочуть ще раз відзначити – ми щиро вдячні нашим нагородженим друзям та їх трудовим колективам, які допомогли, підтримали нас в цей важкий час.

Також ми щиро дякуємо за підтримку та розуміння Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, в.о. голови Сергію Філю, заступнику голови Юрію Клименку, директору Сергію Шелесту та його Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбеження… всім-всім, хто підтримав звернення луганських енергетиків щодо нагородження наших колег – благодійників.

Дуже приємно, дуже корисно для Луганщини та всієї України, що ми всі об’єдналися, допомагаємо, завжди разом – знову й знову робимо добрі діла.

Бо нести світло, наближати мир – це наша спільна мета, це завжди складно та дуже важливо. Для кожного.

Дякуємо.

Разом – ми все здолаємо.

З нами Бог, і з нами – Україна!