Професійна спілка працівників енергетичної галузі ПАТ “Чернігівобленерго” щиро вітаємо Вас з Днем енергетика!

Шановні колеги!

Від імені Первинної профспілкової організації Професійної спілки працівників енергетичної галузі ПАТ “Чернігівобленерго” щиро вітаємо Вас з Днем енергетика!
Без енергетиків сьогодні неможливо уявити жодну зі сторін нашого життя. Ви вносите вагомий внесок в розвиток економіки, і найголовніше, в поліпшення якості життя людей.
Незважаючи на всі труднощі працівники ПАТ “Чернігівобленерго” довели, що вони здатні вирішувати найскладніші завдання.Тож нехай наше свято буде могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради розвитку національної енергетики та зміцнення енергетичної безпеки України, а ваші добрі справи примножать міць та славу нашої держави!
Профспілка ніколи не зраджувала своєму головному принципу – бути не байдужим до життя трудового колективу. Ми твердо стоїмо на своїх позиціях і відстоюємо соціальні та трудові права працівників Товариства. Тому сьогодні ми є сильною громадською організацією сучасного українського суспільства. Наше завдання – виправдати довіру членів профспілки. Сьогодні Первинна профспілкова організація ПСПЕ ПАТ “Чернігівобленерго” об’єднує 3300 членів профспілки. В нашій єдності наша сила, і разом ми здатні вирішити найскладніші завдання.
У день професійного свята бажаємо всім членам профспілки, всьому профспілковому активу нових успіхів, звершень у всіх справах і починаннях щодо захисту інтересів людини праці.Нехай надійною опорою у Вашому житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім!

Зі святом Вас, колеги
З повагою,
Голова профкому ППО ПСПЕ ПАТ “ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО” В.М. Гончарова