Профспілка працівників енергетичної галузі, щиро вітає Вас з Різдвяними та Новорічними святами.

Шановні добродії, дорогі друзі, колеги, партнери!

Від щирого серця вітаю Вас з Різдвяними та Новорічними святами, що наближаються!

Цієї пори, як в дитинстві, ми віримо, що всі негаразди залишаться у минулому році, а в майбутньому на нас чекають вдача та втілення найзаповітніших мрій. Як завжди, в останні дні року ми підводимо підсумки своєї роботи, аналізуємо результати прийнятих рішень, радіємо успіхам та плануємо нові горизонти, яких ще потрібно досягти.

В цьому 2018 році народилася наша Профспілка працівників енергетичної галузі, об’єднавши енергетиків двох енергокомпаній. Багато чого прийшлося починати заново. Нові лідери профспілкових організацій, нове ставлення до праці, нові прагнення, нові традиції. Але більш за все – це бажання відстояти право наших працівників бути заможними, жити у достатку, бути щасливими разом зі своїми родинами. Крок за кроком ми йдемо вперед і докладаємо всіх зусиль за для цього.

Маючи таку нагоду, хочу побажати всім МИРУ в країні, в оселі, в душі, успішного завершення всіх починань та відкритої дороги до успіху! Нехай новий рік принесе Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, багато світлих і радісних днів, щастя і добробут.

З повагою,

Голова Професійної спілки працівників енергетичної галузі Наталія Лапигіна