Відкрити таємниці Всесвіту та на деякий час стати дорослими. Для дітей членів ППО ПСПЕ ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» організували цікаву познавальну екскурсію до Києва

Київський планетарій – це унікальне місце, де фантастика стає реальністю, а зоряне небо милує нас красою та відкриває свої таємниці в будь-який час доби та за будь-якої погоди. Екскурсію поєднали з ексклюзивною програмою – «Подорож Сонячною Системою». На куполі діаметром 23 метри демонстрували зоряне небо, на якому 6,5 тисяч зірок! Яскраве зображення високої роздільної здатності на куполі формується за допомогою 12 потужних проекторів. Можна милуватися сонячними та місячними затемненнями, побачити комети, зірки Леоніди, що падають. Діти, затамувавши подих, спостерігали за цим неймовірним видовищем. А фільми про космос і таємниці Всесвіту вони запам’ятають як одне з найяскравіших вражень про красу та гармонію небесних тіл.

Оновлений Київський Планетарій не має аналогів серед планетаріїв та сферичних кінотеатрів України та більшості країн світу.

KidsWill – це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але суттєва відмінність – це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в поліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.

У цьому й полягає головна мета проекту – надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

KidsWill – це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація – Мерія, правоохоронні органи – Міліція, Суд, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій.

У KidsWill діють свої закони і правила. Головним з них є заборона на доступ дорослих до ігрових станцій. KidsWill – це місто дітей, дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку або Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи дітей. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в’язниці! Підчас першого відвідування KidsWill діти отримують паспорт громадянина і стартовий капітал у розмірі 100 фунтів. Фунти – це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розрахуватися за гру на атракціонах – це автодром, лазерний тир, ігровий зал XBOX і багато іншого. Діти були у захваті!